بررسی پاورپوینت قطارهای مغناطیسی x

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 بررسی پاورپوینت قطارهای مغناطیسی x دارای 17 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت بررسی پاورپوینت قطارهای مغناطیسی x  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي بررسی پاورپوینت قطارهای مغناطیسی x،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسی پاورپوینت قطارهای مغناطیسی x :

دانلودبررسی پاورپوینت قطارهای مغناطیسی x
 
 
بخشی از مطلب 
 
ریل ماگلو
سیم‌پیچ‌های مغناطیسی در طول ریل «خط راهنما» نامیده می‌شوند. مغناطیس‌های بزرگی بر قسمت زیرین قطار وارد می‌شود. قطار بین 39/0 تا 93/3 اینچ (1 تا 10 سانتی‌متر) بالای این خط راهنما معلق می‌شود. وقتی قطار معلق می‌شود،‌ منبع تغذیه سیم‌پیچ‌های درون دیوار‌های خط راهنما را فراهم می‌آورد كه یك سری از میدان‌های مغناطیسی درست می‌كند كه قطار را به ‌طور دائم می‌كشد و هل می‌دهد. 
جریان الكتریكی پشتیبان سیم‌پیچ‌های داخل دیواره است كه به ‌طور ثابت قطب سیم ‌پیچ‌های مغناطیسی را تغییر می‌دهد. این تغییر قطب باعث می‌شود كه میدان مغناطیسی پشت قطار آن را به سمت پشت كشیده می‌شود، كه میدان مغناطیسی پشت قطار به آن اضافه می‌شود. 
 
مزایا و معایب تکنولوژی مالگو EMS( سیستم تعلیق الکترو مغناطیسی )
از مزایای این سیستم می توان مغناطیس بسیار نا چیز در درون و بیرون قطار، تکنولوژی بالا که می توان بوسیله آن به سرعت 500 کیلومتر در ساعت دست یافت و عدم نیاز به چرخ یا نیروهای محرکه دیگر را نام برد. از معایب آن نیز می توان به فاصله موجود میان قطار و ریل که خواهان بررسی بی درنگ توسط کامپیوتر برای ممانعت از برخورد آنها با یکدیگر می باشد اشاره کرد.
 
 
 
 


لینک کمکی