بررسی پاورپوینت بلوک سبک اسفنجی x

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 بررسی پاورپوینت بلوک سبک اسفنجی x دارای 18 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت بررسی پاورپوینت بلوک سبک اسفنجی x  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي بررسی پاورپوینت بلوک سبک اسفنجی x،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسی پاورپوینت بلوک سبک اسفنجی x :

دانلودبررسی پاورپوینت بلوک سبک اسفنجی x
 
بخشی از مطلب  
 
خصوصیات AAC
 AAC  سبک : بلوک AAC وزنی معادل یک پنجم وزن استاندارد سایر محصولات بتنی را داراست. وزن کم بلوکAAC باعث کاهش قابل توجه بار مرده ساختمان و در نتیجه سهولت طراحی می شود. علاوه بر این وزن کم ساختمان موجب استحکام بیشتر ساختمان به ویژه در زلزله می شود
 
 AAC حافظ انرژی : بلوک AAC حاوی میلیونها سلول هواست ، که عامل اصلی عایق حرارتی می باشد. مطابق تحقیقات به عمل آمده هزینه تاسیسات ساختمانهایی که از بلوک AAC  ساخته شده اند تا 25% تقلیل یابد.
 
 AAC سازگار با محیط زیست : ساختار و تولید  AAC ، به هیچ عنوان برای محیط زیست مضر نمی باشد.تولید AAC نسبت به سایر مصالح ساختمانی نیاز کمتری به مصرف انرژی دارد و هیچ زباله یا مواد آلاینده ای تولید نمی کند.
 AAC مقرون به صرفه : هزینه نصب AAC قابل رقابت با سایر مصالح است. استفاده از AAC هزینه های ساخت را کاهش می دهد. با توجه به سرعت کار با AAC ساختمان با سرعت بیشتری ساخته شده و در زمان صرفه جویی می شود. ایجاد ضایعات در کار با AAC بطور چشمگیری کمتر از سایر مصالح است.
 
 AAC عایق رطوبت : بلوک AAC مطابق استاندارد  BS5415 , Part2 , 1970 عایق رطوبت محسوب می شود.
 
 AAC بادوام و مقاوم در طول زمان : علاوه بر مقاومت در برابر آتش سوزی و بلایای طبیعی  AAC در برابر خورندگی های طبیعی مانند کپک ، قارچ  و غیره کاملا“ مقاوم است. چرا که تماما“ از مواد غیر آلی تشکیل شده و هیچگاه پوسیده ویا فاسد نمی شود. علاوه بر این AAC هیچ حفره ای که مناسب برای حشرات باشد ندارد. AAC در طول سالیان خواص خود را حفظ کرده و تغییر شکل نخواهد داد.
 
بررسی پاورپوینت بلوک سبک اسفنجی x
فهرست مطالب
 
 
تاریخچه
صرفه جویی در سرمایه ملی
صرفه جویی در هنگام ساخت و ساز
صرفه جویی هنگام مصرف
خصوصیات AAC
AAC  سبک 
 AAC حافظ انرژی 
AAC سازگار با محیط زیست 
AAC مقرون به صرفه 
AAC عایق رطوبت 
AAC بادوام و مقاوم در طول زمان 
AAC عایق صدا 
AAC آسان برای کار 
AAC با حمل ونقل آسان و ارزان 
 AAC مقاوم در برابر آتش سوزی 
تبادل حرارت در دیوار  AAC 
AAC عایق صوتی
مقاومت در برابر آتش سوزی
مشخصات فنی و اندازه های بلوک  AAC
چسب مخصوص AAC
ابزار آلات  AAC
چرخه تولید بلوک های  AAC
لیست قیمت بلوک و چسب  AAC
 


لینک کمکی