بررسی پاورپوینت انواع سقفهای رایج بتنی x

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 بررسی پاورپوینت انواع سقفهای رایج بتنی x دارای 61 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت بررسی پاورپوینت انواع سقفهای رایج بتنی x  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي بررسی پاورپوینت انواع سقفهای رایج بتنی x،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسی پاورپوینت انواع سقفهای رایج بتنی x :

دانلودبررسی پاورپوینت انواع سقفهای رایج بتنی x
 
بخشی از مطلب  
تیرچه فولادی با جان باز :
تیرچه فولادی با جان باز عضو پیش ساخته ای است كه به صورت خرپاهای ویژه دوسر ساده اجرا می‌شود. تیرچه فولادی با جان باز در دو مرحله تحت بارگذاری قرار می گیرد.
در مرحله اول باربری تیرچه هنگام حمل ونقل، بار ناشی از وزن خود را و در زمان اجرای سقف وقبل از گرفتن بتن  بار مرده سقف (شامل وزن سقف تیرچه بلوك، بتن درجا و قالب‌ها) و بار زنده عوامل اجرایی را در حد فاصل تكیه گاههای تیرچه تحمل می كند. 
در مرحله دوم باربری و پس از گرفتن بتن، مقطع مركب شامل تیرچه و بتن، تنش‌های ناشی از تمامی بارهای وارده به سقف را تحمل می كند.
تیرچه فولادی با جان باز شامل بال تحتانی، اعضای قطری و بال فوقانی می باشد. میلگردهای فولادی مورد استفاده در تیرچه‌ها، باید علاوه بر دارا بودن مدول ارتجاعی كافی، باید جوش پذیر و شكل پذیر نیز باشند. و نیز باید از حداقل مجاز تغییرات طول نسبی در مرحله گسیختگی را دارا باشند. این میلگردها می توانند از نوعی ساده یا آجدار انتخاب شوند و باید از فولاد نرم AI  یا فولاد نیمه سخت AII باشند.
بال تحتانی 
بال تحتانی تیرچه كه از تسمه ساخته می شود، به عنوان عضو كششی خرپا عمل میکند
اعضای قطری 
اعضای قطری تیرچه كه معمولا از میلگرد می باشند به عنوان عضو مورب خرپا عمل نموده و به كمك اعضای كششی و فشاری بار وارده را تحمل میکند
بال فوقانی 
بال فوقانی تیرچه، از نبشی، تسمه یا ناودانی ساخته شده و در داخل بتن پوششی قرار می گیرد.
 
كلاف عرضی 
استفاده از كلاف عرضی در سقف الزامی است. كلاف عرضی شامل دو میلگرد به قطر حداقل 12 میلی متر است. یك میلگرد روی بال تحتانی و یك میلگرد در زیر یا روی بال فوقانی به موازات هم به صورت عمود بر تیرچه‌ها به آنها جوش می‌شود. 
عرض كلاف نباید كمتر از 10 سانتی متر اختیار شود.  
كلاف عرضی باید بال فوقانی تیرچه‌ها را در طول اجرا در مقابل تغییر شكل جانبی مهار نموده و تیرچه را در محل خود نگهداری كند.
برای دهانه‌های كوچكتر از5/5 متر استفاده از حداقل یك كلاف عرضی الزامی است و برای دهانه‌های بزرگ تر، كلاف‌های عرضی باید به نحوی انتخاب شوند كه فاصله دو كلاف عرضی مجاور هم، از 5/2 متر تجاوز نكند. 
 
 
بررسی پاورپوینت انواع سقفهای رایج بتنی x
فهرست مطالب 
 
سقف
سقف کرومیت
– مقدمه
– تاریخچه
– اجزای تشکیل دهنده سقف کرومیت
– اتصال تیرچه ها به تكیه گاه
– مزایای سقف کرمیت
– انواع سقف کرمیت
 
سقف کامپوزیت
– مقدمه
– روش اجرای سقف کامپوزیت بر روی سازه‌های فولادی
– قالب بندی
– آرماتوربندی
– قالب برداری
– محاسن سقف کامپوزیت
– نقاط ضعف احتمالی سقف کامپوزیت
 
سقف عرشه فولادی (متال دک)
– مقدمه
– ویژگی های سقف متال دک
– اجزای تشکیل دهنده سقف متال دک
– مزایای سقف متال دک
 
سقف کوبیاکس
– مقدمه
– اجزای تشکیل دهنده
– مزایای معماری سیستم کوبیاکس
– مزایای اقتصادی سیستم کوبیاکس
– نحوه اجرای سقف کوبیاکس


لینک کمکی