بررسی جدول معیارها و شاخص‌های توسعه پایدار شهری word

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بررسی جدول معیارها و شاخص‌های توسعه پایدار شهری word دارای 2 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی جدول معیارها و شاخص‌های توسعه پایدار شهری word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسی جدول معیارها و شاخص‌های توسعه پایدار شهری word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسی جدول معیارها و شاخص‌های توسعه پایدار شهری word :

اصطلاح توسعه پایدار[1] یا توسعه پایا (Sustainable development) اولین بار توسط باربارا وارد (B.Ward._Cocoyoe-1970) در اعلامیه کوکویاک درباره محیط زیست و توسعه بکار رفت. بدنبال آن پس از گزارش‌های باشگاه رم (modoze 75) و بنیاد هامرشولد (Daghammarskjold-75) بتدریج توسعه پایدار در طی سالهای دهه 1980 و از زمانی که اتحادیه بین‌المللی برای حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی (IUCN-82)، راهبردهای جهانی از محیط زیست و منابع طبیعی با هدف کلی دستیابی به توسعه پایدار را از طریق حفاظت از منابع حیاتی (زنده) را ارائه کرد، مورد توجه جدی و اساسی اندیشمندان و متفکران توسعه قرار گرفت.

با گزارش کمیسیون جهانی محیط زیست و توسعه (WCED) موسوم به گزارش براندتلند (Our common future 87, Brandt land report) در سال 1987 برای اولین بار به طور رسمی مجموعه‌ای از پیشنهادها و اصول قانونی جهت دستیابی به توسعه پایدار برای کشورهای در حال توسعه فراهم آمد. سپس موضوع توسعه پایدار در کنفرانس سازمان ملل متحد در زمینه محیط زیست و توسعه (UNCED-92) در شهر ریودوژانیرو (بعنوان اجلاس زمین) بطور گسترده‌ای مورد توجه قرار گرفت و اداره و بهره‌برداری صحیح و کارا از منابع پایه، طبیعی و مالی و … برای دستیابی به الگوی مصرف مطلوب در صدر برنامه‌های جهانی قرار داد.

 

 

 

 دانلود جدول معیارها و شاخص‌های توسعه پایدار شهری

در ابن بخش *جدول معیارها و شاخص‌های توسعه پایدار شهری* با فرمت WORD و در
2 صفحه برای دانلود قرار داده شده است. در این جدول در 5 بعد(اجتماعی-
فرهنگی، اقتصادی، کالبدی، زیست‌محیطی و نهادی-سیاسی) به ذکر 17 معیاز و 84
شاخصه توسعه پایدار شهری با ذکر روش تحقیق و همچنین منبع استخراج آنها،
پرداخته شده است.

 


لینک کمکی